Cantarina

Pěvecký sbor Cantarina byl původně založen již v roce 1986 pod jménem Skřivánek. Od roku 2002 ho vede Mgr. Darina Nováková. Sbor je členem Unie českých pěveckých sborů.

Cantarina oslovuje zejména české publikum. Pořádá samostatné koncerty nebo společná vystoupení s jinými sbory. Pravidelně se účastní festivalů, soutěží, charitativních koncertů a dalších kulturních akcí. Ačkoli Cantarina působí především v Praze, vůbec se nebrání poznat krásy celé České republiky. Pravidelně pořádá svá soustředění mimo Prahu (nejčastěji Beroun nebo Plasy u Plzně). V rámci různých festivalů a soutěží navštívila např. Klatovy, Švihov, Olomouc, Nechanice, Velké Losiny a další. Cantarina se ráda vydá i do světa. Vystupovala na několika zahraničních koncertech (Švýcarsko, Anglie, Francie, Rakousko, Německo a Slovensko). Ale ať je, kde je, ráda spolupracuje s milými lidmi na zajímavých projektech.

Široký repertoár zahrnuje lidové písně, sakrální skladby, spirituály, latinsko-americké songy, pop, jazz i muzikálové hity.

Převzato ze stránek sboru

Interpreter details
LeaderDarina Nováková
E-mailcantarina "zavináč" cantarina.com
Founded1986
Number of members25
Modified2007-07-17 18:02:27
Košík

Show Cart
Your Cart is currently empty.

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Náhodný kousek

Golden Gate Quartet / Collection
Golden Gate Quartet / Collection
550,00 Kč
Včetně DPH 19%
Hostuje www.rozhled.cz, © David Zirhut - Spiritualy.cz, 2023
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.