Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Browse

Order by:     Display #  

African American Spirituals: The Concert Tradition

Album spirituálů v podání The Florida A&M Concert Choir, The Howard University Chamber Choir a The Fisk Jubilee Singers.

510,00 Kč
Včetně DPH 19%Barbara Hendricks / Give me Jesus

Společné album zpěvačky Barbary Hendricks a souboru Moses Hogan Singers. CD je zaměřené právě na spirituály, a díky výrazným Hoganovým aranžím nabízí posluchači příjemný posluchačský zážitek.

540,00 Kč
Včetně DPH 19%Berani / Spirituály, aktuály a jiné

První a zřejmě zároveň poslední skupiny Berani je průřezem jejich tvorby. Předkládá nám svědectví o tom, jak se opravdové spirituály také nechaly dělat v dobách normalismu. POZOR - jedná se o kazetu!
Bezefšeho / Libo-li ...

První album folkové skupiny Bezefšeho. Najdeme na něm spirituály i vlastní tvorbu. Co se nástrojů týče, uslyšíme kytaru, harmoniku, bubny, klavír a pod tím vším (nebo spíše nade vším) zvučné hlasy zpěváků.

265,00 Kč
Včetně DPH 19%Bezefšeho / Rim pim pim

Druhé album (2006) sedmičlenného, víceméně folkového, seskupení se zálibou ve vícehlasých písních (ať už to jsou hravé úpravy spirituálů, či písně v rytmu swingu a latiny).

250,00 Kč
Včetně DPH 19%Davison, Lee Andrew / Spirituals


350,00 Kč
Včetně DPH 19%Fisk Jubilee Singers / Every Time I Feel The Spirit

Album Every Time I Feel The Spirit je součástí archivní série univerzitního sboru The Fisk Jubilee Singers. Album obsahuje výhradně spirituály, se kterými sbor začínal v USA působit.

630,00 Kč
Včetně DPH 19%Fisk Jubilee Singers / In Bright Mansions

Unikátní kolekce sboru The Fisk Jubilee Singers. Jedná se o prvotřítně zpracované album universitního sboru, který spirituály začal zpívat jako první.

660,00 Kč
Včetně DPH 19%Fisk Jubilee Singers / Roll Jordan Roll

Album Every Time I Feel The Spirit je součástí archivní série univerzitního sboru The Fisk Jubilee Singers. Album obsahuje výhradně spirituály, se kterými sbor začínal v USA působit.

630,00 Kč
Včetně DPH 19%Geshem / Wade in the Water

Černošské spirituály v podání vokální akapelové skupiny Geshem.

225,00 Kč
Včetně DPH 19%Golden Gate Quartet / Collection

Jedna z největších kolekcí skupiny Golden Gate Quartet obsahuje totéž co album Gospels & Spirituals + 8 dalších písní. Balení neobsahuje téměř žádnou legendu a booklet je jednodušší než výše zmíněné album.
Golden Gate Quartet / Gospels & Spirituals

Výběr toho nejlepšího od The Golden Gate Quartet- zřejmě nejlepší - gospelové skupiny. Album obsahuje mnoho spirituálů v aranžích, které přímo navazují na způsob, jak se spirituály zpívaly původně.
Chicago a cappella / Go Down, Moses


558,00 Kč
Včetně DPH 19%Irena Budweiserová / Korýši času

Sólové album zpěvačky Spirituál kvintetu sestavené z tradicionálů, převzatých skladeb i písní původních se nese ve velmi klidné, komorní až bluesové náladě.
Jackson Singers / Century Celebration

Záznam živého vystoupení skupiny Jackson Singers patří mezi mezi to nejlepší, co v naší nabídce najdete. Skvělé vokály a atmosféra živého vystoupení, která je zde výborně zachycena jsou zárukou krásného zážitku při poslechu.

Kvokál / Když svatý spinkaj

Album české folkové kapely, která věnuje i spirituálům.

195,00 Kč
Včetně DPH 19%Louis Armstrong / Louis and the Good Book


520,00 Kč
Včetně DPH 19%Mahalia Jackson / 16 Most Requested Songs

Výběr toho nejlepšího od Mahalie Jackson na jednom albu. Kolekce obsahuje i několik známých spirituálů.

430,00 Kč
Včetně DPH 19%Mahalia Jackson / Gospels, Spirituals & Hymns

Album Gospels, Spirituals & Hymns od Mahalie Jackson je odborně poskládaná kolekce 2 CD. Mahalia nebyla jen světová hvězda gospelu, ona byla především mezi prvními, kdo světu gospel věnoval. Toto album je toho důkazem.
Mahalia Jackson / Gospels, Spirituals, & Hymns II

Album Gospels, Spirituals & Hymns od Mahalie Jackson je odborně poskládaná kolekce 2 CD. Mahalia nebyla jen světová hvězda gospelu, ona byla především mezi prvními, kdo světu gospel věnoval. Toto album je toho důkazem.

650,00 Kč
Včetně DPH 19%Mahalia Jackson / The Essential


480,00 Kč
Včetně DPH 19%Marian Anderson / Spirituals

Znovu vydaných 30 spirituálů, které byly nahrány v letech 1936 až 1952 představuje legendární Marian Anderson na jejím vrcholu. Toto spirituálové album přádkládá všechny klady Marian Anderson jako hudební osobnosti.

395,00 Kč
Včetně DPH 19%MEDart

Průřez tvorbou kapely MEDart. Album obsahuje několik spirituálů a tradicionálů (viz ukázky) i několik vlastních písní. POZOR - jedná se o kazetu!

50,00 Kč
Včetně DPH 19%Moses Hogan Singers / The Trouble I've Seen


345,00 Kč
Včetně DPH 19%Mošny / Hlasy v nás


250,00 Kč
Včetně DPH 19%Mošny / Od večeře kosti


150,00 Kč
Včetně DPH 19%Mošny / Zadními vrátky


250,00 Kč
Včetně DPH 19%Paul Robeson / Ballad for Americans

Legendární americký zpěvák a herec Paul Robeson zpívá tak hluboko jako je studna a tak otevřeně jako je oceán na tomto znovuvydaném albu "Ballad for Americans".
Paul Robeson / Live at Carnegie Hall


558,00 Kč
Včetně DPH 19%Pětník / V botách snů

První a zatím jediné album vokálního kvinteta Pětník patří mezi takové perličky v nabídce Spiritualy.cz. Pětník nabízí na tomto albu velmi rozmanité písničky z vlatní dílny a několik spirituálů.

210,00 Kč
Včetně DPH 19%Sváťa Karásek, Oboroh / Nebeská kavárna

Nové, remasterované vydání koncertu Sváti Karáska a skupiny Oboroh přináší 9 známých písní. Je mezi nimi šest Sváťou otextovaných spirituálů. Album je živá nahrávka.
The Jordanaires / Gospel Greats

Album plné gospelů a spirituálů skupiny Jordanaires - známou hlavně jako vokální doprovod známých zpěváků (např. Elvise Presleyho). Album evokuje pohodu a klid a ve spojení se spirituály je zkrátka radost jej poslouchat.

340,00 Kč
Včetně DPH 19%VocKap / In Black

První a dlouho očekávané album skupiny VocKap. Z každého zakoupeného CD je věnována částka 20Kč na projekty humanitární organizace ADRA ČR v Africe.

250,00 Kč
Včetně DPH 19%


Display #  
Výsledky 1 - 34 z 34
Košík

Show Cart
Your Cart is currently empty.

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Náhodný kousek

Mahalia Jackson / Gospels, Spirituals, & Hymns II
Mahalia Jackson / Gospels, Spirituals, & Hymns II
650,00 Kč
Včetně DPH 19%
Hostuje www.rozhled.cz, © David Zirhut - Spiritualy.cz, 2022
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.