O serveru www.spiritualy.cz Tisk E-mail
Napsal David Zirhut   
Pátek, 24 listopad 2006

Server www.spiritualy.cz si klade za cíl nabídnout lidem mluvícím česky vše, co se týká černošských spirituálů. Nyní obsahuje základní archiv písní, českých a amerických interpretů, obchod s hudebninami a nahrávkami.

Momentálně server obsahuje archiv textů spirituálů, který se postupně bude rozšiřovat. Dále je zde seznam interpretů, kteří se zabývají spirituály. Napříč těmito databázemi jde nabídka zboží, které se spirituály souvisí - jde hlavně o CD a knihy o spirituálech (převážně anglicky psané noty a zpěvníky). Obchod obsahuje předevsím tituly, které v Čechách jinde neseženete a je zde především proto, aby si každý v Čechách měl možnost poslechnout nebo zazpívat zajímavé spirituály.

Plánuje se kalendář s koncerty těch interpretů, kteří se spirituály zabývají, ke každému spirituálu mít možnost poslechnout si jej jako MIDI nebo volně dostupné MP3 nahrávky a další.

Připravované články se budou věnovat historii, probíhajícím akcím (festivaly), recenzím vydaných alb. Zajímavé určitě bude také objevovat jak které spirituály vznikaly, jaké konkrétní události, touhy a činy byly inspirací pro vznik té které písně.

Technické zázemí

Provozovatel serveru

David Zirhut
David Zirhut
IČO: 707 47 822
262 13, Nečín 169
email: zirhut "zavináč" spiritualy.cz
tel: +420 721 488 796
 Košík

Show Cart
Your Cart is currently empty.

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Náhodný kousek

Davison, Lee Andrew / Spirituals
Davison, Lee Andrew / Spirituals
350,00 Kč
Včetně DPH 19%
Hostuje www.rozhled.cz, © David Zirhut - Spiritualy.cz, 2023
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.